Makijaż ślubny w kolorze brudnego różu

DSC_6128a13s
Wszelkie beże, brązy, morele i róże są najbardziej popularnymi odcieniami, które używamy malując Panny Młode. Można śmiało powiedzieć, że są to uniwersalne odcienie przy makijażu ślubnym, po które każda z wizażystek sięgała nie raz. Wiele Panien Młodych życzy sobie makijaż właśnie w takich odcieniach.
Moja propozycja to makijaż w odcieniach beżowych oraz przybrudzonego różu, cienie są zaaplikowane w taki sposób, aby całościowo makijaż nie wydawał się nudny i pozbawiony charakteru.
Moja modelka jest blondynką, więc takie odcienie moim zdaniem bardzo jej pasują. Przez mocniejszy akcent w kąciku oka oraz przy linii górnych rzęs makijaż staje się bardziej wyrazisty, dobrze podkreśla oko.
Makijaż bardzo prosty w wykonaniu, o czym przekonasz się, czytając dalszą część tekstu.
Krok 1
To aplikacja bazy pod makijaż Make-up Atelier Paris, która przedłuży trwałość podkładu oraz całego makijażu, wygładzi skórę.
Krok 2
Nakładamy podkład na całą twarz MAC Studio Fix, pamiętajmy, że kolor podkładu musi być idealnie dobrany do naszej cery, w żaden sposób nie może się odcinać.
Krok 3
W miejsca tego wymagające nakładamy korektor Glazel, który ma za zadanie ukryć mankamenty naszej urody, czyli sińce pod oczami, popękane naczynka, krostki itp.
Krok 4
Oprószamy dokładnie twarz pudrem sypkim Make-up Atelier Paris, musi być to dobrej jakości puder, który zmatowi nam cerę na wiele godzin.
Krok 5
Na całą ruchomą powiekę rozprowadzam palcem bazę pod cienie Urban Decay Oryginal.
Krok 6
Brązowy, matowy cień marki Glazel aplikuję w zewnętrznym kąciku oka.
Krok 7
Matowy cień Glazel Visage w kolorze brudnego różu nakładam na środek powieki, próbując rozcieniować ze sobą dwa nałożone odcienie.
Krok 8
Od wewnętrznego kącika nakładam matowy beż marki Glazel Visage, całość łączę ze sobą, dobrze rozcieram, aby zniwelować granice cieni oraz wyciągnąć cienie lekko ku górze.
Krok 9
Kącik zewnętrzny podkreślam jeszcze na koniec ciemnym brązowym cieniem oraz przyciemniam nim linię górnych rzęs.
Krok 10
Dolną powiekę podkreślam brązem oraz beżem.
Krok 11
Tuszuję rzęsy czarną maskarą Pierre Rene.
Krok 12
Owal twarzy modeluję bronzerem Glazel Visage, kości policzkowe podkreślam różem z palety Make-up Atelier Paris.
Krok 13
Usta pokrywam bladoróżową pomadką marki Make-up Atelier Paris.

Makijaż prosty i szybki w wykonaniu, ale również i efektowny.

Makijaż i zdjęcia: Ewelina Zych
Modelka: Monika Jakimiuk

DSC_6128a13 DSC_6149

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *