Fashion Makeup Awards

Fashion Makeup Awards zbliża się wielkimi krokami do kulminacyjnej daty zakończenia wysyłania prac przez uczestników. Spóźnialscy, albo osoby czekające na ostatnią chwilę – Otwórzcie oczy pozostało już mało czasu, nie czekajcie na ostatnią chwilę!
O niespodzianki dla zaproszonych gości na Galę FASHION MAKEUP AWARDS 2014 zadba marka
Palladio Polska, a jako partner wydarzenia na dodatkowe upominki dla finalistów marka kosmetyków Era Minerals
FASHION MAKEUP AWARDS 2014 to nie tylko konkurs makijażu online, to również zabawa i gala finałowa z rozdaniem nagród, a po niej Niesamowite Halloweenowe AfterParty wydarzenia.
Największe i pierwsze w Polsce Branżowe AfterParty wydarzenia związanego z makijażem!
Sponsorem Gali jest hurtownia win Mediterra, dzięki której goście Gali będą mogli skosztować różne wina, również bezalkoholowe.
AfterParty wydarzenia rozpocznie się o godzinie 23:00 w niesamowitym miejscu najbardziej prestiżowym Warszawy Platinium Club & Restaurant przy ulicy Fredry 6 w Warszawie,  w którym słodka esencja nocy upaja gości swoim niepowtarzalnym smakiem. Ten najbardziej ekskluzywny klub stolicy, kuszący magiczną aurą rozkosznego odprężenia i niesamowita atmosfera unikalnych wnętrz sprawi, że czas spędzony tam zostawnie w waszej pamięci.
To 1000 metrów kwadratowych klubowej powierzchni. Największe i najbardziej gorące miejsce w Halloween w Warszawie !
platinium,_krakow

 

 

platinium_3O muzykę i klubowy nastrój, aby wszyscy goście i osoby zaproszone na After Party mogli się dobrze bawić od 23:00 do rana zadba:

PATRYCJA KIJKO (vocal)
DJ BART B
DJ MOROWY
DJ ADAMUS
Dj i producent muzyczny. Współtwórca duetu Wet Fingers. Współpracował z czołówka artystów polskich sceny klubowej jak i popowej. grał na większości festiwali klubowych. Współkompozytor muzyki do teatru, filmu czy reklam. Ma na swoim koncie kilka albumów z wieloma artystami,jak i kilkadziesiąt remiksów.

1234004_733921310000460_7367538819469107853_n

https://www.facebook.com/djadamus.official?fref=ts
Będzie bardzo elegancko przerażająco i strasznie seksownie
Podczas wydarzenia od 23:00 do 24:00 wizażystki marki Palladio zadbają o odpowiedni makijaż dla Pań, które odwiedzą AfterParty – konieczne smoky Eyes i czerwone usta

Zaproszenia na AfterParty bedą rozdawane od 13 października u naszych Patronów medialnych na facebooku e-makijaż – szukajcie a znajdziecie
Do zobaczenia

fashion-plakat-afterparty-1024x723

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *