Tajniki urody Hollywood – „Młoda bez skalpela” dr Nigmy Talib od marca w księgarniach

Tajniki urody Hollywood – „Młoda bez skalpela” dr Nigmy Talib od marca w księgarniach

 „Jeżeli poważnie myślisz o swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu, sięgnij po sposoby Nigmy – najkorzystniej zmienią twoje życie”, tak o metodzie dr Nigmy Talib mówi Penelope Cruz. Tajniki zdrowej i świeżej cery zamknięte zostały w rewolucyjnej książce „Młoda bez skalpela”, która już 2 marca trafi do księgarń. Z okazji premiery autorka odwiedzi Polskę.

Stan skóry i zdrowie idą ze sobą w parze. Cienie pod oczami, pękające paznokcie czy obrzmiała twarz potrafią być prawdziwym utrapieniem. Za widoczne „kilka lat więcej” odpowiedzialne mogą być również ciągłe zmęczenie czy częste chorowanie. Jednak świeża cera i świetne samopoczucie są osiągalne dla każdego. Zmiana zaczyna się na talerzu – od tego, co znajduje się w codziennym menu. Zbilansowana i dostosowana do potrzeb organizmu dieta potrafi zdziałać cuda – nie tylko zapewnić zdrowie, ale również sprawić, że ciało będzie młodsze.

 Największe nazwiska Hollywood powierzyły jeden ze swoich najcenniejszych skarbów – wygląd – dr Nigmie Talib. Swoje sprawdzone metody autorka umieściła w książce „Młoda bez skalpela”. To rewolucyjny poradnik o tym, jak umiejętnie wykorzystać połączenie odpowiedniej diety, zdrowego stylu życia i osiągnięć medycyny naturalnej. Jest w niej omówione wiele przypadłości: od przedwczesnego starzenia się i przewlekłych chorób skóry do schorzeń układu pokarmowego, niepłodności, zaburzeń hormonalnych i zaburzeń snu. Dr Nigma Talib nie koncentruje się jedynie na łagodzeniu objawów, ale szuka przyczyn problemów. Radzi, jak walczyć ze stresem, zabiegać o dobry sen i proponuje czterotygodniową dietę (wraz z przepisami), po której odzyskuje się zdrowie, witalność i dobre samopoczucie.

 „Nigma Talib wie, co robi, zdziałała cuda z moją skórą”.

Sienna Miller

 „Zachwyciło nas podejście Nigmy do zdrowia i wyglądu… Stosowanie jej naturalnych metod szybko przynosi doskonałe rezultaty – można nie tylko wspaniale wyglądać, ale i czuć się świetnie. Ona naprawdę inspiruje!”

Jamie Dornan

 „Obowiązkowy przewodnik pokazujący metody walki ze starzeniem się i odkrywający sekrety dobrego zdrowia oraz urody”.

Charlotte Tilbury, wizażystka gwiazd

 Dr Nigma Talib jest światowej sławy doktorem naturopatii, specjalistą estetyki i autorytetem medycyny holistycznej. Prowadzi kliniki w Nowym Jorku i Londynie.

 Tytuł: „Młoda bez skalpela”

Autorka: dr Nigma Talib

Tłumaczenie: Marcin Ring

Ilość stron: 366

Data premiery: 2 marca 2016

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo Muza SA

 Kontaktów dla mediów:

Anna Małysiak

 a.malysiak@businessandculture.pl

+48 796 919 109

Mloda_bez_sklapela_okladka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *