Konkurs Bitwa na Pędzle

13580616_1112865465447336_8194206831903438700_o

Bitwa na Pędzle:

 Konkurs Bitwa na Pędzle to jedyne tego rodzaju wydarzenie na Dolnym Śląsku i jedno z nielicznych w Polsce, która skupia całe artystyczne środowisko makijażystów oraz charakteryzatorów. Jest to w pełni autorska inicjatywa Szkoły Artystycznej Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu. Do konkursu zostaje wyłonionych 10 finalistów, uprzednio wybranych przez komisję na podstawie nadesłanych prac.  Liczy się kreatywne i nowoczesne podejście do tematu, nieszablonowe, niestandardowe rozwiązania, nowatorskość i oryginalność. Oprócz samego makijażu uczestnicy wykonują także fryzurę wraz ze  stylizacją postaci, czas przeznaczony na te działania to dwie godziny.

W tym roku to już siódma edycja konkursu, w której uczestnicy będą tworzyć postacie Bogów ze Świata Podziemnego. Jest to dobra okazja także na poznanie innych pasjonatów makijażu i wymianę doświadczeń i kontaktów ale również podpatrzenie technik pracy konkursowiczów i ich pomysłowości.

Impreza ma charakter otwarty, każdy może przyjść i bawić się z nami.

Zapraszamy!

Szkoły Marzeny Daleckiej:

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży edukacyjnej pozwoliło nam na stworzenie szkół Policealnych spełniających najwyższe standardy kształcenia.

Naszą myślą przewodnią od zawsze było hasło :

„Przyczyniać się do sukcesów naszych absolwentów –  nasza szkoła to przede wszystkim nasi słuchacze”

Dzięki atmosferze, którą tworzą nasi słuchacze i pracownicy, nasza placówka staje się niezwykłym miejscem.

Szeroka paleta kierunków, modułów i kursów oraz możliwość łączenia specjalizacji ułatwiają wykreowanie własnego zawodu w zgodzie z własną osobowością. Z roku na rok oferta szkoły poszerza się o kolejne kierunki zgodne z nowymi trendami,  światowymi standardami  i wymaganiami stawianymi przez pracodawców.

Do dyspozycji słuchaczy udostępniamy:

– nowocześnie wyposażone pracownie
– innowacyjne SPA

– pracownię makijażu wraz ze studiem fotograficznym

Zajęcia warsztatowe – praktyczne to podstawa naszego programu nauczania.

Aby zapewnić Słuchaczom satysfakcjonujące praktyki zawodowe współpracujemy z wieloma festiwalami, organizacjami charytatywnymi, sceną artystyczną oraz organizujemy własne pokazy i konkursy.

Osobom, które myślą o zmianie zawodu lub rozpoczęciu czegoś zupełnie nowego proponujemy całą gamę kursów dla początkujących i zaawansowanych, także na indywidualne zamówienia.

Jeśli wciąż mają Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt, a my z pewnością odpowiemy na każde pytanie.

Masz możliwość zobaczyć sale, sprzęt, wyposażenia. Poznaj atmosferę naszej szkoły, podejmij decyzję już dziś.

MDALECKA POLICEALNA SZKOŁA KOSMETYCZNA
MDALECKA POLICEALNA SZKOŁA ARTYSTYCZNA
COLLEGIUM MODY I PROJEKTOWANIA

Gubińska 1.
54 – 433 Wrocław

(71) 78 10 115
502 455 774

sekretariat@mdalecka.pl
kursy@mdalecka.pl 
marketing@mdalecka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *