Fotorelacja z konkursu Bitwa na pędzle

Wszystko co dobre szybko się kończy, tak jak VII edycja ogólnopolskiego konkursu BITWA NA PĘDZLE jest już za nami.

9 września w centrum Wrocławia patio klubu TA.TU wypełniły mroczne postacie ze Świata Podziemnego, przygotowane przez wspaniałych wizażystów i charakteryzatorów wyłonionych do finału konkursu z dziesiątek zgłoszeń.

Jak co roku organizator wydarzenia, czyli Artystyczna Szkoła Marzeny Daleckiej, pozwolił nam podpatrzeć na żywo pracę wizażystów, którzy w ciągu dwóch godzin mieli stworzyć Bogów Świata Podziemnego. Jury, w skład którego wchodzili wykładowcy Szkoły Artystycznej a także sponsorzy nagród w konkursie, byli zachwyceni mnogością technik oraz różnorodnością pomysłów. Kreatywność i profesjonalizm to cechy, które udało się zaobserwować podczas przygotowań do konkursu a także dwugodzinnej pracy.

Fantastyczny nastrój wprowadzili Joanna Kaczmarek wraz z Jerzym „Wilkiem” Kaczmarkiem,  prezentując repertuar z „Przyjdę do siebie” zaaranżowany na głos, skrzypce i piano. Wtórował im wymagający duet wokalno – kontrabasowy Magdalena Zawartko i Grzegorz Piasecki wraz z podopiecznymi z Młodzieżowej Akademii Musicalowej.

Jury oceniało finalistów w kategoriach czystości makijażu i perfekcji w wykonaniu, spójności z tematem, pomysłu, skali trudności, zaawansowania artystycznego oraz ogólnego wrażenia artystycznego całej postaci. Po obradach jury wyłoniło trzech finalistów, którzy stanęli na podium:

Katarzyna Przygońska – I miejsce

i-katarzyna-przygonska1 i-miejsce-katarzyna-przygonska
Kamila Franke – II miejsce

ii-kamila-franke1 ii-miejsce-kamila-franke
Ewa Dulęba – III miejsce

iii-ewa-duleba-1 iii-miejsce-ewa-duleba

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gościom, którzy spędzili to popołudnie z nami. Zapraszamy na kolejna edycję już za rok!