Bitwa na pędzle – konkurs

plakat bitwa-1

Przed nami ósma edycja konkursu ,, Bitwa na pędzle.

Przypomnijmy Konkurs ,,Bitwa na Pędzle’’ to pierwsza tego typu inicjatywa, która jest realizowana we Wrocławiu, skierowana do wizażystów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą
we Wrocławiu.
Jest to projekt  skierowany do każdego, który dąży do swojego rozwoju nie bojąc się nowych wyzwań, lubiący dobrą zabawę.
Wizażyści , którzy chcą poszerzy swoje horyzonty o nowe doświadczenia, chcą inwestować w siebie i osiągnąć zamierzony cel znajdą tutaj Swoje Miejsce.

W tym roku przenosimy Was  w świat złudzeń optycznych ponieważ tematem konkursowym jest Optical Illusion.

 Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt makijażu do 11 czerwca  na adresmarketing@mdalecka.pl .
Z pośród nadesłanych prac jury wyłoni 10 finalistów, którzy 23 czerwca o godzinie 18.00 w samym sercu Wrocławia w klubie TA.TU, będą zmagać się o tytuł najbardziej kreatywnego wizażysty naszego konkursu, pokazując swoje umiejętności na żywo przed publicznością jaki i jury.

Nasz konkurs skupia artystyczny świat nie tylko związany z makijażem ale również z muzyką. W tegorocznej edycji będziemy mieli zaszczyt gościć wrocławski duet Aga Kacała & Mateusz Szulik.

Serdecznie zapraszamy  wszystkich miłośników makijażu, aby osobiście mogli ocenić zmagania wizażystów, poznać ten wspaniały świat . Muzyka na żywo w połączeniu ze zmaganiami finalistów ten wieczór będzie niezapomniany.

Portal  e-makepownia.pl poleca konkurs, dlatego też jesteśmy Patronem Medialnym tego wydarzenia.