DECLARE OCEAN'S BEST Siła oceanu Krem nawilżający z morskimi minerałami 50ml

Ocean skrywa w sobie niesłychaną ilość tajemnic. Jedną z nich udało się odkryć – a mianowicie bogactwo składników odżywczych i mineralnych. Dzięki odpowiedniemu połączeniu ekstraktów z alg, morszczynu oraz mikroelementów powstała mieszanka, która stymuluje wzrost komórek i redukuje uczucie zmęczenia i stresu tak często widoczne na naszych twarzach. Ponadto, produkt przez 24 h dba o odpowiednie nawilżenie i wygładzenie cery. A wszystko to dzięki zastosowanym olejom.

Krem dzięki swoim właściwościom odżywczym, regenerującym i przeciwzmarszczowych dedykowany jest w szczególności dla skóry suchej wymagającej nawilżenia oraz dla cery dojrzałej. Już po pierwszym użyciu czuć aktywne działanie zawartych w produkcie substancji czynnych.

Produkt przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Należy nakładać na oczyszczoną uprzednio skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Można stosować dwa razy dziennie. 

 

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Każdy rodzaj skóry potrzebuje specjalnych kosmetyków, dzięki którym poprawi się jej wygląd oraz zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na naszej stronie.

usg-kielce.pl