DR HAUSCHKA Krem do twarzy z melisy 30ml

Największe wyzwanie pielęgnacyjne stawia skóra mieszana. Z jednej strony wymaga traktowania tak jak skóra sucha, a z drugiej tak jak skóra tłusta. Co tu zrobić? Jak rozwiązać ten dylemat? Najlepiej wypróbować krem do twarzy firmy DR HAUSCHKA. Powstał on specjalnie z myślą o osobach posiadających skórę skłonną do przetłuszczeń, a równocześnie bardzo wrażliwą i zaczerwienioną. 

Aby przywrócić skórze naturalny zdrowy wygląd wykorzystano wyciągi z melisy, które stanowią podstawę niniejszego produktu. Od czasów średniowiecznych melisa uznawana jest za preparat łączący ze sobą sprzeczności, a obecnie jej właściwości zostały naukowo udowodnione. Została ona połączona w harmonijną całość między innymi z wyciągami przelotu pospolitego oraz marchewki – wszystkie te składniki działają kojąco na podrażnioną i piekącą skórę. Dodatkowo wygładzają skórę i nadają jej jednolity koloryt. Skóra staje się jedwabiście gładka i promienista.  Dzięki swoim działaniom ściągającym, melisa pozytywnie wpływa na przetłuszczające się strefy sprawiając iż stają się bardziej matowe i jaśniejsze. Natomiast na przesuszone obszary działa kojąco zatrzymując w nich wilgoć. Ponadto, silny cytrynowy zapach melisy działa kojąco na układ nerwowy. 

 

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Każdy rodzaj skóry potrzebuje specjalnych kosmetyków, dzięki którym poprawi się jej wygląd oraz zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na naszej stronie.

usg-kielce.pl