Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Maszynka Moser – innowacyjny produkt, który powinien mieć każdy fryzjer!

9 sierpnia 2022 Maszynka Moser

Dlaczego warto mieć takie urządzenie w swoim atelier? Bo to produkt, który ułatwi Ci pracę. Dzięki niemu szybciej uzyskasz pożądany efekt cięcia. Sprzęt jest solidny i prosty w obsłudze, a co najważniejsze – gwarantuje doskonałą precyzję! Wszystkie elektromaszynki marki Moser wyróżnia estetyczne wykonanie i niezawodność. Przekonaj się, że są dobrą inwestycją!

Marka powstała ponad 50 lat temu – to niemiecki producent urządzeń do stylizacji włosów, który postawił na innowacyjność produktów i pierwszorzędną jakość. Obecnie marka Moser jest częścią korporacji Wahl Clipper Corporation wywodzącej się z USA. Wszystkie urządzenia jednak dalej są produkowane w Niemczech i stamtąd rozsyłane na cały świat.

Misja firmy Moser

Ponad 50-letnie doświadczenie firmy pozwoliło na stworzenie urządzeń do stylizacji włosów, najlepiej dopracowanych i najbardziej efektywnych na rynku. Moser jest pionierem wśród producentów profesjonalnych sprzętów do włosów oraz maszynek do strzyżenia zwierząt. Misją marki jest zapewnienie każdemu fryzjerowi idealnie dopasowanego urządzenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu ulepszaniu wszystkich produktów, jakie oferuje marka, urządzenia nie tylko są niezawodne, ale przede wszystkim pozwalają rozwijać pasję do stylizacji włosów. Dzięki pracy z tak zaawansowanym sprzętem uzyskujesz spektakularne efekty, z czego najbardziej cieszą się Twoi klienci. Maszynka Moser ułatwia strzyżenie, pozwala na niekonwencjonalną pracę oraz gwarantuje udane cięcie.

Innowacja, która się wyróżnia

Główną zaletą są wyjątkowe ostrza. Kiedyś były szlifowane ręcznie, aktualnie robią to maszyny, sterowane komputerowo – dzięki temu uzyskuje się wyjątkową ostrość. Elementy tnące są wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej. Gwarantują niesamowitą precyzję cięcia i zapewniają komfort pracy. Mają magiczne właściwości „ślizgowe”, innowacyjne powłoki węglowe, które przedłużają żywotność urządzeń oraz kreatywne dodatki, które pozwalają na głowie wyczarować inspirujące tatuaże lub efekty z frędzlami.

Każda maszynka jest zasilana akumulatorowo i zapewnia szybką wymianę noży. Produkty prezentują opatentowaną regulację długości cięcia – od 0,7 do 3 mm. Podczas strzyżenia klient ma zapewnione kojące uczucie chłodu na skórze, ponieważ system Cool Touch Cooling odprowadza ciepło. Urządzania są tak skonstruowane, że płynnie przesuwają się po włosach. Zapewnia to zastosowanie optymalnej geometrii w projekcie i specjalnej powierzchni.

Które maszynki marki Moser są najlepsze?

Warto zwrócić uwagę na model Chromstyle 1871. Wyróżnia go estetyczne wykonanie, a połączenie czarnej obudowy ze stalowymi elementami przekonuje, że to szlachetny produkt. Do wyboru masz też elegancką, białą wersję. Produkt jest wyposażony w akustyczny system informowania o stanie naładowania baterii. Innowacyjne zasilanie akumulatorowo-silnikowe to cicha praca aż do 90 minut!

Sterowany procesorem silnik umożliwia uzyskanie stałej siły cięcia niezależnie od stanu naładowania akumulatora, a system szybkiej zmiany noża Quick Change ze zintegrowaną regulacją cięcia ułatwia pracę. Ten wariant ma aż 4 dodatkowe nakładki – 3,6,9 i 12 mm oraz zestaw do czyszczenia i pielęgnacji. Maszynka Moser jest lekka i waży zaledwie 300 g oraz wyróżnia się zgrabną obudową. Dużym zainteresowaniem wśród fryzjerów cieszy się także wariant Moser 1881. Ma kompaktowe wymiary i niewiele waży. Nawet kilkugodzinna praca z użyciem sprzętu nie jest zbyt męcząca.

Redakcja e-makeupownia.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Maszynka Moser
co jeść żeby schudnąć
szampon na łupież

Jesteś zainteresowany reklamą?

szampon na łupież